Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0982228122
ДОПОМОГА
РІДНИМ ТА
БЛИЗЬКИМ
гортайте нижче
ДОПОМОГА
РІДНИМ ТА
БЛИЗЬКИМ
гортайте нижче
Групи підтримки та
самодопомоги
Хвороба залежності - це завжди горе...Зрозуміти та прийняти цю хворобу самотужки - важка справа!
Саме тому ми проводимо спеціальні заняття, направлені на розуміння цієї хвороби! Ви в розпачі, Вас турбує безліч запитань, на які Ви не маєте відповідей? Можливо Ви точно не впевнені чи вживає близька Вам людина і, що з нею відбувається? Що тепер робити?!
Приходьте на тренінг самодопомоги і ми допоможемо знайти вихід із ситуації, дамо відповіді на хвилюючі запитання!
Залежний не може просто припинити вживати. Якби міг, то давно б це зробив, йому об'єктивно потрібна допомога і підтримка.
✴️ГІД ПО ТОП-ПОМИЛКАХ, ЯКИХ ПРИПУСКАЮТЬСЯ БАТЬКИ УЗАЛЕЖНЕНИХ:

◆Він просто не вміє обмежувати себе. Ось якщо я розумію, що не можу дозволити собі купити будинок 2000 метрів - обмежую себе, а він безвольна людина, жалюгідна особистість, яка не здатна себе контролювати (Важливо пам'ятати, що ви маєте справу з особистістю, поведінка якої обумовлена хімічною залежністю.
Тобто, якщо ви візьмете особистість залежної людини і чарівним чином приберете з неї все, що відноситься до залежності, то несподівано виявиться, що все на що ви злитеся і що у вас викликає роздратування зникло з цієї особистості)
◆Кожен раз коли його бачу я відчуваю неконтрольовану злість
Спробуйте поставити собі наступні питання: Чому ви злитеся? На кого ви злитеся?
Ви злитеся, щоб не відчувати провину, біль, страх і розчарування?
Злість - це агресія. Агресія - це захисна реакція психіки. За допомогою злості людина оберігає свою картину світу.
◆Ти що не можеш зрозуміти, що це погано? Просто припини це робити.Ви не можете вилікувати бронхіт, наказавши людині припинити кашляти, або вилікувати нежить, заткнувши ніс.
Залежний не може просто припинити вживати. Якби міг, то давно б це зробив, йому об'єктивно потрібна допомога і підтримка.
◆"А ось Данечка у тітки Маші грає на гітарі, працює в банку, купив авто і квартиру в іпотеку, золото, а не дитина, не те, що ти ..."
У такому випадку важливо розуміти, що людина має право відмовитися від такої "привабливої пропозиції", не тому, що не може бути кимось, а тому, що не вважає це важливим, потрібним, доречним або гідним себе. (Так, у наркоманів є гідність!)
Дату / час / місце проведення заняття завжди можна дізнатись на нашій офіційній сторінці у Фейсбук, просто натисніть на конпку!
Заповніть, будь ласка, цю форму!
Це займе не більше 5 хв Вашого часу! Ми отримаємо Ваше повідомлення і якнайшвидше дамо відповідь.
Made on
Tilda