Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0982228122
ЛІКУВАННЯ
АЛКОГОЛЬНОЇ
ЗАЛЕЖНОСТІ
гортайте нижче
ЛІКУВАННЯ
АЛКОГОЛЬНОЇ
ЗАЛЕЖНОСТІ
гортайте нижче
Алкоголізм – це захворювання, яке повільно руйнує всі сфери життєдіяльності людини.
Алкоголізм – це хвороба, яку неможливо вилікувати, треба зробити все, щоб це зупинити. Першою умовою нормального життя алкоголіка є повна відмова від вживання алкоголю. Захворівши, людина залишається алкоголіком на все життя, вона ніколи не зможе вживати алкоголь «помірно», чи «зовсім трішечки». Вона повинна зробити вибір: або абсолютно і назавжди відмовитися від алкоголю, або загинути. Є два варіанта зупинити прояви алкоголізму: лікування, засноване на остраху, і лікування, в основі якого полягає робота над собою.

Лікування алкоголізму, засноване на остраху, припускає наявність «табу»: ліки, кодування – всі ці методи виражають стратегію насильства в боротьбі з алкоголем. В цьому випадку людину позбавляють суб'єктивності, оскільки абстиненція є заслугою «табу», а не самої людини. Страх і насильство можуть утримати людину перед чимось. Але вони не дають відповіді на питання «для чого?» Якщо сенсом життя була випивка, а тепер її немає, то чим заповнити пустоту, що утворилася? В цьому недосконалість методів, заснованих на остраху. Тому основний принцип роботи з алкоголіком, - формування особистісної зрілості.
Усвідомлення своєї хвороби може стати поворотним моментом в житті людини!
Методи, в основі яких полягає робота над собою, відображають позитивну стратегію. Позитивна стратегія дає відповідь на запитання «нащо потрібне тверезе життя?» Мета цієї стратегії – допомогти людині знайти сенс свого життя, усвідомити, куди і нащо їй іти далі; навчитися протистояти своїй тривозі, гніву; навчитися знімати психічну напруженість без алкоголю та інших психотропних речовин і вийти на новий рівень життя!
У центрі з пацієнтом ведеться інтенсивна психотерапевтична робота, спрямована на опрацювання дитячих травм і з'ясування справжніх причин, що призвели до алкоголізму. Комплексне лікування – це робота не тільки з залежним людиною, але і з його родичами.
Наші спеціалісти завжди готові відповісти на будь-які Ваші запитання та зробити все, щоб ваше одужання почалося сьогодні. Зверніться!
Заповніть, будь ласка, цю форму!
Це займе не більше 5 хв Вашого часу! Ми отримаємо Ваше повідомлення і якнайшвидше дамо відповідь.
Made on
Tilda