Ознаки ігроманії дуже схожі з більшістю проявів наркоманії та алкоголізму
◇На даний момент в світі настільки розвинена індустрія азартних ігор, що вона поглинає все більше і більше людей. Гра в азартні ігри однозначно може викликати залежність. Ігроманія набула широкого поширення в Україні в зв'язку з доступністю закладів, в яких будь-кому пропонується великий вибір азартних ігор. Крім азартних ігор, до ігроманії (ігрової залежності) можуть привести і спортивні тоталізатори, комп'ютерні ігри, які доступні в величезній кількості, в тому числі і дітям. Вікових обмежень для того щоб з'явилася залежність ігроманія немає.
◇Найчастіше ігроман не може зрозуміти, що хворий, поки дійсно не опуститься на саме «дно». І тільки тоді у нього виникне бажання змінити своє життя і змінитися самому. Самостійно впоратися з цією проблемою на етапі сформованої залежності неможлтво, краще звернутися за кваліфікованою допомогою наших фахівців.
Ігрову залежність неможливо подолати в домашніх умовах: загрози, прохання, шантаж не допоможуть.
◇Ігроманія виникає так само швидко, як і залежність від наркотиків. Вперше зігравши і відчувши задоволення від гри, людина підсаджується на ці емоції і хоче відчувати їх знову і знову. Викид адреналіну, який відбувається в процесі гри, призводить до того, що головний мозок починає виробляти у великих кількостях свої внутрішні наркотики - ендорфіни - гормони щастя. Змінюється психіка, змінюється і сама особистість. На спроби відірвати від гри людина починає реагувати агресивно. Стає дратівливою, злою і байдужою. Залежність прогресує - частота гри і розмір ставок зростає. Спроби «зав'язати» з грою супроводжуються сильними депресіями і нервовими зривами, які проходять, коли людина повертається до гри.
Ігроманія - це така ж сама хвороба залежності,
як алкоголізм та наркоманія і потребує термінового
втручання кваліфікованих спеціалістів. Зверніться сьогодні!