Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0982228122
ЛІКУВАННЯ
НАРКОТИЧНОЇ
ЗАЛЕЖНОСТІ
гортайте нижче
ЛІКУВАННЯ
НАРКОТИЧНОЇ
ЗАЛЕЖНОСТІ
гортайте нижче
Наркоманія – соціальне явище, яке стосується усіх верств населення.
Всі наркотики без винятку вважаються тяжкими отрутами, з тією лише різницею, що на відміну від відомих всім отрут, вони викликають у людини відчуття щастя («кайфу та ейфорії»).

Існує кілька стадій впливу наркотиків на людський організм. Спочатку настає ейфорія, коли на дію отрути організм реагує потужним виділенням енергії. Такі відчуття тривають недовго, залежно від виду і способу прийнятого наркотику, віку та комплекції самої людини. На наступній стадії організм вже не витримує такого навантаження, і людина швидко починає відчувати втому і спустошеність. На останній стадії хворий повністю втрачає свідомий контакт із зовнішнім світом і, у разі передозування, це, як правило, призводить до смертельного результату.


Прийом наркотиків завжди супроводжується супутніми захворюваннями: перевантаженням нирок, гепатитом, великим ризиком серцевих нападів, ослабленням імунітету, шкірними захворюваннями, ВІЛом та СНІДом.
Тверезе життя немає штучних аналогів, варто лише його спробувати.
В центрі реабілітації Релюкс Ви отримаєте комплексну допомогу у вирішенні проблеми наркоманії, ми допоможемо Вам прийняти це нелегке рішення, адже чудово знаємо, що в в глибині Ви та Ваші рідні мріють про повноцінне життя без вживання психоактивних речовин.

Впродовж курсу реабілітації наші фахівці допоможуть Вам заново побудувати систему цінностей, віднайти духовне пробудження та душевну гармонію. Ви спробуєте дієві способи подолання потягу до вживання. Ви навчитеся виважено ставитися до своїх дій та вчинків, розуміючи їхні можливі наслідки і, звісно, Ви зможете налагодити теплі стосунки зі своїми рідними та близькими.

Не зволікайте у виборі на користь життя, кожна хвилина важлива, зверніться за допомогою сьогодні!
Заповніть, будь ласка, цю форму!
Це займе не більше 5 хв Вашого часу! Ми отримаємо Ваше повідомлення і якнайшвидше дамо відповідь.
Made on
Tilda