ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ / ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ / ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ
 
В центрі  РЕЛЮКС РЕХАБ ми не просто надаємо послуги по реабілітації залежності, ми комплексно змінюємо життя людини на краще!
Від самого початку ми застосовуємо системний підхід до вирішення проблеми залежності.
На першому етапі наші клієнти отримують спеціалізовану медичну допомогу по детоксикації організму у Львові в клініці DETOX MEDICAL які є нашими партнерами.
Після цього наступає другий етап одужання, коли фізичні показники стабілізовані, наші психологи та психотерапевти приступають до кропіткої роботи над залежною особистістю, поступово повертаючи її до життя, де більше ніколи не знадобиться вживати.
Зайшовши на наш сайт, не важливо чи ви мати або батько рідної людини, яка потрапила в залежність, чи ви самі залежні, ми лише хочемо пояснити Вам наскільки важливо звернутися за допомогою якнайшвидше! Це стане запорукою успішного одужання від залежності раз і назавжди.
Наші спеціалісти завжди готові відповісти на будь-які Ваші запитання, та зробити все, щоб ваше одужання почалося сьогодні.
І все це цілком конфіденційно, адже ми як ніхто інші розуміємо наскільки нелегко наважитись говорити про свою залежність.
І коли перший крок до одужання буде зроблено, Ви в повній мірі зрозумієте, що тверезе життя немає штучних аналогів, варто лише його спробувати.