Якщо ввечері було випито надто багато алкоголю, то вранці обов’язково очікується похмільний синдром, з витікаючими неприємними наслідками: головні болі, нудота, неможливість зібрати себе «в купу» і сонливість. Для подолання цієї недуги у кожної людини є свій метод, але найпоширеніший і небезпечний – похмелитися пляшкою пива або будь-якого іншого слабкого алкогольного напою. Саме через такі методи лікування виникають запійні стани, які тягнуть за собою важку форму інтоксикації. Ми ж пропонуємо більш безпечний метод – крапельниця після запою. Дана процедура дозволяє швидко привести алкоголіка в стан, без побічних ефектів і шкоди для здоров’я.

Однак багато людей бояться викликати нарколога, для виведення з запою крапельницею, так як ця процедура може стати причиною постановки алкозалежної на наркологічний облік, або відправлення документів на постійне місце роботи.

Прокапування від алкоголізму Львів

 Звернувшись в «Релюкс» у Львові, для постановки крапельниці, що виводить із запою, ви отримаєте стовідсотково анонімну послугу, без передачі особистої інформації в сторонні організації, а також кваліфіковану допомогу нарколога за найнижчими цінами в місті.

Замовити прокапування від алкоголізму може кожен, хто потребує медичної допомоги, незалежно від віку, місця проживання або прописки, досить просто подзвонити за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту або залишити заявку онлайн.

Доктора нашого медцентру можуть поставити крапельницю, щоб вийти із запою, вдома у хворого або допомогти з транспортуванням пияк в клініку, для проведення процедури в стаціонарних умовах.

Прокапування від алкоголю цілодобово Львів

Крапельниця від запою – екстрена допомога людям, хто страждає запійним синдромом або похміллям. Викликати лікаря нашого медцентру можна в будь-який час – працюємо цілодобово.

У момент проведення процедури, алкоголік знаходиться під наркозом, тому прокапування відбувається максимально комфортно і безболісно.

Кожна крапельниця складається з кодує препарату (Налтрексон), вітамінного розчину і біоактивних добавок. Для відновлення водного, лужного і сольового балансу, доктора прикопують пияк розчином кальцію, глюкози, вітамінами В і С, гліцином, антидепресантами і снодійними – все це дозволяє нормалізувати обмін речовин, відновити здоров’я і тонус організму.

Ціна прокапування та прокапування від алкоголізму на дому

Ціна процедури залежить від того, де вам необхідно привести прокапування: на дому або в клініці. Якщо запій тривав більше 10 днів, то необхідна термінова госпіталізація, для проведення повної програми з виведення з запою, що складається з Детокс і прокапування.

Також на вартість впливає тривалість прокапування і склад антизапійної крапельниці. Медикаменти підбираються індивідуально для кожного алкоголіка, з урахуванням:

  • віку;
  • Маси тіла алкоголіка;
  • Тривалості запою;
  • Спожитих напоїв (градуси);
  • Загального стану здоров’я на момент надання послуги.

При зверненні у Львівську наркологічну клініку «Релюкс», ми гарантуємо професійне виведення із запою за допомогою крапельниці, без негативних наслідків для здоров’я.

Замовити прокапування від алкоголю на дому або прокапування в нашому центрі телефонуйте!

(068)222 83 22
(066)920 42 21
(073)603 02 22
(032)227 29 91