На дворі 21 століття. Це століття інформаційних технологій, розвитку комп’ютерів, соціальних мереж і разом з ним хвороби ігроманії. Варто розуміти, що ігроманія – це не просто, це не жарти і це не розваги. Адже лікарі дійсно вважають ігроманію небезпечною серйозною хворобою, яку порівнюють з алкоголізмом або наркоманією. З цієї причини ігроманію теж потрібно лікувати. Є кілька видів залежно ігроманії. До неї відноситься залежність: ставки на спорт, трата грошей в ігрових автоматах, ігри в казино, також багато хто здивується але ще одним з видів залежності є прихильність до комп’ютерних ігор і соціальних мереж. На жаль, проблемою ігрової залежності страждає величезна кількість людей і ці люди як молодь, так і дорослі. Саме тому хвороба ігроманія є дійсно страшною. Не забувайте, що будь-яку залежність необхідно лікувати, тому що вона розвивається сильніше з кожним днем ​​і така хвороба як ігроманія може зруйнувати всю вашу сім’ю, зробити нещасними. Добре, що існують клініки в яких за гроші можна вилікуватися від ігрової залежності, але також варто пам’ятати, що на ранніх стадіях залежність можливо лікувати в домашніх умовах. Адже найголовніше в будь-якій проблемі – її визнати.

Якщо ви зробите перший крок, покажите себе з сильною боку і зрозумієте, що проблема у вас існує, тоді ваше життя налагодиться набагато швидше. Пам’ятайте, що рішення проблеми починається з визнання. Коли ви сказали собі: “Так, я хворий”. У вас є більше шансів позбутися проблеми-це необхідно зробити, щоб не мучити себе, не псувати життя собі і своїм близьким. Дійсно, багато хто не здогадуються що, наприклад соціальні мережі – це справжня величезна залежність в наш час. Її теж необхідно лікувати. З появою різних платформ, як в світовому інтернеті так і в рунеті, все більше людей поглинає залежність. Але найбільша біда в тому, що люди не можуть в ній собі зізнатися і багато хто не знає що, це дійсно є проблемою.

Які наслідки може спричинити за собою ігрова залежність

  • Проблеми зі здоров’ям. У людини, яка залежна, наприклад від комп’ютерних ігор, швидше за все точно почнуться. Це може бути біль в спині, погіршення зору, імунітет слабшає, почнуться проблеми з центральною нервовою системою. Також можливі серцево-судинні хвороби, нестача кисню і інше.
  • Втрата грошей. Будучи-залежним від ігор людина, витрачає грошей більше, ніж отримує це статистика, з якою не посперечаєшся. Дуже рідко кому вдається окупити всі витрати.
  • Втрата часу. Найчастіше люди залежні страждають від того, що втрачають час, саме тому що вони могли б його витратити на членів своєї сім’ї або на заробляння грошей, наприклад. В цьому плані хвороба трудоголізм набагато корисніше, тому що за допомогою краще гроші заробляти, ніж їх витрачати даремно.
  • Проблеми в родині. Якщо ви встаєте на шлях залежності, будьте готові до того, що ваші близькі будуть від цього страждати і швидше за все вам не вдасться обійти стороною сімейні проблеми, краще приділіть час, який ви витрачаєте на гру своїй дружині або пограйте з дітьми. Адже їм теж неприємно дивитися на те, як ви замість того щоб проводити час з ними проводите його за комп’ютером.
  • Кримінальна відповідальність. Часто у людей, які залежні від ігрових автоматів, які заборонені в нашій країні, можливо вчинене як легких, так і важких злочинів. Саме тому не варто починати грати. А якщо ви вже помітили ознаки, краще вчасно почати лікування.

Як позбутися від ігрової залежності в домашніх умовах

Перший крок в позбавленні від залежності. З’ясуйте, від чого конкретно у вас є залежність. Цю процедура зробити дуже просто. Просто засічіть час і подивіться скільки часу ви витрачаєте на ту чи іншу діяльність. Нейтралізуйте джерело. Зробіть так, щоб більше не було у вашому будинку і на ваших очах джерела тяги. І не наближайтеся до нього на близьку відстань.

Заміна. Просто замініть ігрову залежність іншим хобі. Найкраще рішення в такому випадку буде почати займатися спортом. Зараз величезна кількість спеціалізованих тренажерних залів на будь-який смак, в різних районах краще витратити час на те, щоб привести себе в форму, в порядок, ніж проводити таку кількість часу за комп’ютером. Урізноманітніть своє життя. Зайдіть в інтернет на сайт з заходами і напишіть собі план на тиждень, в якому будуть розписані місця, в які ви б хотіли сходити. Такий варіант може бути складніше здійснити тим, хто живе в провінції. У жителів мегаполісів більше можливостей, тому що у них багато більше можливості відвідати цікаві заходи чим у тих, хто живе в провінції. Це дуже важливий крок, який необхідно зробити, тому що після заміни дійсно працює відмінно.

Близькі. Почніть нарешті приділяти час своїм близьким людям, батькам, дружині і дітям. Адже немає нічого важливішого ніж ваша сім’я і зрозумійте що вони за вас переживають і не хочуть, щоб вам було погано, тому зробіть перший крок назустріч новому щасливому життю.