Реабілітація наркозалежних:

Наркоманія – соціальне явище, яке стосується усіх верств населення. Іноді перший наркотичні речовини пробують «за компанію», щоб не виділятися і не бути «білою вороною», іноді на цей крок наважуються, щоб піти від проблем, забути про біль і страх. Один раз спробувавши, зупинитися вже буде неможливо. З часом організм почне вимагати більшої дози і толерантність до речовини стане неконтрольованою.

Всі наркотики без винятку вважаються тяжкими отрутами, з тією лише різницею, що на відміну від відомих всім отрут, вони викликають у людини протягом декількох годин відчуття щастя («кайфу та ейфорії»). Існує кілька стадій впливу наркотиків на людський організм. Спочатку настає ейфорія, коли на дію отрути організм реагує потужним виділенням енергії. Такі відчуття тривають недовго, залежно від виду і способу прийнятого наркотику, віку та комплекції самої людини. На наступній стадії організм вже не витримує такого навантаження, і людина швидко починає відчувати втому і спустошеність. На останній стадії хворий повністю втрачає свідомий контакт із зовнішнім світом і, у разі передозування, це як правило призводить до смертельного результату. Прийом наркотиків завжди супроводжується супутніми захворюваннями: перевантаженням нирок, гепатитом, великим ризиком серцевих нападів, ослабленням імунітету, шкірними захворюваннями, ВІЛом та СНІДом.

В центрі реабілітації “ОЛІМП” Ви отримаєте комплексну допомогу у вирішенні проблеми наркоманії, ми допоможемо Вам прийняти це нелегке рішення, адже чудово знаємо, що в в глибині Ви мрієте про повноцінне життя без вживання психоактивних речовин.

Впродовж курсу реабілітації наші фахівці допоможуть Вам заново побудувати систему цінностей, віднайти духовне пробудження та душевну гармонію. Ви спробуєте дієві способи подолання потягу до вживання, візьмете участь у штучно-створених стресових ситуаціях, де ми допоможемо прийняти правильне рішення. Ви навчитеся виважено ставитися до своїх дій та вчинків, розуміючи їхні можливі наслідки і, звісно, Ви зможете налагодити теплі стосунки зі своїми рідними та близькими.

Після курсу реабілітації ми будемо піклуватись про Вашу соціальну адаптацію, оскільки в соціумі на Вас чекатиме безліч випробувань, у подоланні яких ми завжди допоможемо і будемо поруч.

Настав час піднятися  з прірви залежності на вершину вільного та щасливого життя!

Телефонуйте:
(068)222 83 22
(066)920 42 21
(073)603 02 22
(032)227 29 91