Алкоголізм – це захворювання, яке повільно руйнує всі сфери життєдіяльності людини. Спочатку хворий всіляко виправдовує своє вживання або звинувачує в ньому оточуючих. Він не бажає проходити навіть анонімне лікування алкоголізму, тому що впевнений, що може кинути пити самостійно в будь-який момент. З роками ця впевненість починає пропадати.

І раптом приходить страшне усвідомлення, що з-за спиртного у нього проблеми на роботі, пішла дружина, відвернулися друзі, катастрофічно не вистачає грошей і постійні скандали з рідними. І це ще не найгірший сценарій. Якщо вчасно не почати лікування алкоголізму Львів, то алкоголізм миттєво забирає все, що залишилося, в тому числі і життя. Цей момент усвідомлення може стати поворотним в житті людини.

Лікування алкоголізму Львів

З чого починається анонімне лікування?
Перш ніж почати повноцінне лікування алкоголізму, в 80% випадків хворому потрібно детоксикація в медичному закладі у Львові під наглядом професіоналів (з наданням можливості пройти процедуру анонімно).

Детоксикація – це очищення організму від продуктів розщеплення алкоголю, основним з яких є ацетальдегід. Саме ця речовина руйнує печінку та інші органи хворого. Ні в якому разі не рекомендується самостійне лікування, так як це пов’язано з ризиком для життя!

Цей етап передбачає використання медичних препаратів, які знімають больові відчуття і виключають ризик виникнення таких страшних наслідків алкоголізму, як галюцинації та марення (в народі «білка»). Також алкоголіку ставляться крапельниці, які насичують організм вітамінами і загальнозміцнюючі речовинами.

Анонімне лікування алкоголізму

Навіщо лягати в центр лікування алкоголізму Релюкс?
Після виведення з запою хворий направляється в центр лікування від алкоголізму, який знаходиться під Львовов. На проходження анонімної реабілітації в стаціонарних умовах є вагомі причини:

Відстань від будинку. Коло друзів і знайомих пацієнта звужений та таких же алкоголіків, як і він сам. Це єдиний спосіб захистити людину від згубного впливу оточуючих в період гострої нестабільності.
Зниження ризику зриву. Перші тижні після виходу з запою алкоголік може відчувати ейфорію і знову зануритися в ілюзію, що можна безкарно випити 50 грам. Досвідчені фахівці заздалегідь відстежують такі стани і повертають пацієнта до реальності.
Професійна допомога. У центрі з пацієнтом ведеться інтенсивна психотерапевтична робота, спрямована на опрацювання дитячих травм і з’ясування справжніх причин, що призвели до алкоголізму. Комплексне лікування  – це робота не тільки з залежним людиною, але і з його родичами.
Мало хто центри можуть надати комплексне лікування алкоголізму у Львові. У більшості випадків кожна установа займається лише певним етапом одужання. Ми пропонуємо можливість проходження повноцінної реабілітації, після якої ви зможете легко обходитися без спиртного, позбутися від одержимості вживати і зможете знайти свободу від рабського вживання алкоголю.

Не зволікайте у виборі на користь життя, кожна хвилина важлива, зверніться за допомогою сьогодні!

Телефонуйте:

068-222-83-22

066-920-42-21

073-603-02-22

032-227-29-91