10 thoughts on “Відгуки

  1. Дякую реабілітаційному центру Релюкс за допомогу. Ваші психологи працюють неймовірно, вони допомогли мені чітко зрозуміти причину мого алкоголізму. У вас дуже цікаві заняття, мені все сподобалось! Головне, що вирішила свою проблему! Дякую всім працівникам центру!

  2. Все було на найвищому рівні, мою проблему вирішено! Дуже високий рівень роботи! Дякую вам!

  3. Я проходив курс реабілітації після вживання важких наркотиків вже не перший раз. Мені сподобались методи, за якими працюють психологи, на всіх тренінгах було дійсно цікаво, бо до того знав про роботу по програмі 12 кроків і все, дякую за всі матеріали по залежності, які ви мені дали . Відношення працівників дуже класне, завжди було з ким поспілкуватись про все, що мене турбувало. Одним словом я задоволений своїм вибором. Дякую вам за вашу роботу та те, що я знову живу тверезо!

  4. Сподобалось те, що до кожного індивідуальний підхід. Не думав, що зможу зрозуміти, що більше мені ніколи не можна буде пити. Дякую психологу Ірині за те що повністю відкрила мені мою проблему, бо я навіть уявити собі не міг, наскільки серйозна ця проблема, бо завжди казав, що кину сам. Щиро дякую за кваліфіковану допомогу!

  5. Дякую вам за допомогу. Хочу відмітити відношення персоналу. Якби не син, то я би ніколи не знав і не звертався до таких закладів. Попре те, що я не хотів лікуватись, після розмови з психологом Наталією вирішив пройти реабілітацію. Дізнався багато нової інформації про свою залежність.

  6. Дякую, що врятували, коли я майже все втратив. Я помирився з дружиною, психологи допомогли вирішити нам з нею проблеми, які не давали мені спокійно жити. У вас дуже класні тренінги та програма по якій ми працювали. Їв майже як вдома. Все було супер, сподіваюсь більше ніколи не повернусь в якості клієнта!

  7. Вживала наркотики, сама кинути не могла, але і не розуміла того. Ви допомогли повністю розібратись в собі. Дякую працівникам за постійну підтримку та поради, бо характер в мене складний і я знаю, що зі мною було важко, але ви мене у всьому розуміли і завжди допомагали.

  8. Щиро вдячний за те, що я кинув наркотик. Без вашої допомоги я би не зміг це зробити. Робота з психологами неймовірна, сподобались ваші тренінги та підхід. Дякую!

  9. Дякую вам з важку роботу над моєю залежністю. Для мене ігроманія ніколи не була проблемою, але ви змогли показати іншу сторону, яка допомогла мені змінитись. Бажаю Вам успіхів та розвитку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *